Retrīts

Ja vēlies izbaudīt 3 mierpilnas dienas, skaistā kempingā pie jūras, tad ELPO DZIĻĀK retrīts ir domāts tieši Tev. Rīta rosmes, dažādu līmeņu joga, meditācija, mandalu zīmēšana, pārgājieni, dažādas nodarbības un lekcijas par sevis izzināšanu un veselīgu dzīvesveidu! Atjauno savus iekšējos spēkus, atrodi mieru un harmoniju, kā arī iepazīsti jaunus cilvēkus, kuri savu dzīvi vēlas virzīt aktivitātes un harmonijas zīmēs!
Retrīts paredzēts gan sievietēm, gan vīriešiem, vecumā no 18 gadiem, bez jebkādām fiziskās sagatavotības prasībām. Ja līdz šim neesi mēģinājis jogu – neuztraucies! Mēs palīdzēsim Tavu pirmo pieredzi ar jogu padarīt neaizmirstamu!

Ko Tu iegūsi no šī retrīta?

Trīs dienas, kuru laikā varēsi atpūsties no ikdienas steigas, nododoties rāmajam dabas laika ritējumam – celties un iet gulēt vienā ritmā ar sauli, praktizēt meditāciju un jogu, iepazīt līdzīgi domājošus cilvēkus, ļauties sociālo tīklu un ziņu lapu detoksam, palūkoties uz sevi, savu dzīvi un pasauli no cita skatu punkta.

“Elpo dziļāk” Tev sniegs patīkamu atpūtu pie dabas, lieliskā kompānijā. Katrs rīts tiek sākts ar saules pirmajiem stariem un spēcinošu treniņu jūras krastā. Tam seko joga, kuru papildina jūras skaņas un attāli dzirdamās putnu balsis. To nomaina meditācijas un cilvēku pieredzes stāsti. Dienas otra puse rit nesteidzīgās sarunās par uzturu un veselīga dzīves veida ieviešanu savā ikdienā. Tiek atvēlēts laiks mākslai un mandalām, kas ļauj rotaļāties ar krāsām un sniegta iespēja doties vēl tuvāk dabai dodoties pārgājienā.  

“Elpo Dziļāk” ir pozitīvu jauniešu komanda, kura vēlas dalīties ar savām zināšanām, lai uzlabotu cilvēku dzīves kvalitāti. Piesakies un tiekamies jau drīz!  

Dienas plāns: Precīzu dienas plānu retrīta dalībnieki saņem nedēļu pirms retrīta sākuma, taču katra diena būs piepildīta ar sevis izzinošu praksi, mieru, atpūtu un pozitīvām emocijām!

Ēdināšana: 3 ēdienreizes dienā, vegānas maltītes ar gardām uzkodām starp galvenajām ēdienreizēm!

Naktsmītne: Retrīta dalībnieki tiks izmitināti mierpilnajā kempinga “Melnsils” viesu mājā. Numuriņi atrodas viesu nama otrajā stāvā, tie ir aprīkoti ar divvietīgu gultu, tualeti, dušu, virtuves zonu un jumta logu ar skatu uz jūru. Tāpat retrīta dalībnieki tiks izmitināti kempinga “Melnsils” Brīvdienu mājā, kura ir piemērota līdz 20 cilvēku kompānijai. Brīvdienu mājas 1.stāvā ir plaša zāle, virtuve, labierīcības, duša, plaša terase ar jumtu, bet 2.stāvā ir atsevišķas guļamistabas, duša un tualete. Brīvdienu māja atrodas pāris soļu attālumā no jūras krasta!

Dalības maksa vienam cilvēkam:
ja brauc viens un dzīvo dalītā istabiņā – X EUR,
ja brauc kopā ar draugu un dzīvojat dalītā istabiņā – X EUR;
ja brauc viens un dzīvo privātā viesu nama numuriņā – X EUR.

Labsajūtas retrīta “Elpo dziļāk” cenā ir iekļautas visas nodarbības (joga, meditācijas, fiziskie treniņi, lekcijas), ēdināšana, naktsmītne. Pieteikšanās retrītam notiek aizpildot anketu pieteikšanās sadaļā zemāk, un veicot bankas pārskaitījumu 50% apmērā. Atlikušā daļa 50% apmērā jāsamaksā līdz retrīta sākumam! Precīza retrīta programma un papildus informācija tiks nosūtīta pēc pieteikšanās retrītam. Pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas mēs ar Tevi sazināsimies 24 stundu laikā!