Misija

Mūsu misija vienmēr ir bijusi veicināt labsajūtu

Lai ikdienas steiga nešķistu, kā ikdienas “steiga”, bet dienas paietu tās baudot. Mēs vēlamies jums nodot visus savus instrumentus, kas rada mūsu pašu ikdienu mierpilnu un baudpilnu. Kas ļauj mums ievilkt elpu vēl dziļāk, vēl plašāk un izelpot to bez raizēm. Kas ļauj Tev sajust šos brīžus un paturēt tos mazliet ilgāk.

Šobrīd

Kā zināms, nekas dzīvē nestāv uz vietas un viss mainās. Arī mēs esam elastīgi un vienmēr protam veiksmīgi pielāgoties un iet laikam līdzi. Pēdējā gada laikā mūsu visu dzīvēs ir notikušas lielas pārmaiņas un lieli, skaisti dzīves notikumi. Kas viss ir nolicis mūsu komandas darbu uz nelielas pauzes, lai sakārtotu un saprastu mūsu virzību tālāk.

Tālāk

Plāni ir lieli mums visiem un aktīvi strādājam pie tā, lai varētu turpināt nodot jums mūsu sasmeltās zināšanas, mieru un stāstus. Mainām arī retrīta konceptu un struktūru, lai varam dot pavisam svaigu elpu. Lai pie mums ir interesanti atgriezties un lai vienmēr pārsteidz kas jauns. Lai iemācītos ko jaunu, noslīpētu veco. Lai kopā mums izdodas radīt piedzīvojumu, ko atcerēties!

Jaunumi

Par nākotnē aktuālām nodarbībām un pasākumiem vienmēr informācija ir svaigi pieejama mūsu sociālajos tīmekļos, tāpat arī šeit, mūsu mājaslapā.

Satiec mūs

Tikmēr mūs var satikt gan ikdienā, gan uz paklājiņiem, gan dažādos mini projektos mūsu sociālajos tīklos:

Sindija & Viesturs


Buymeacoffee


Facebook


Youtube


Marta & Dāvis


Instagram


Facebook


YouTube