Arhīvs

“Elpo dziļāk” ir motivētu un pozitīvu jauniešu komanda,

kura vēlas dalīties ar savām zināšanām, lai uzlabotu citu

cilvēku dzīves kvalitāti.

2021.gada retrīts

.

.

2021. gada 23. – 25. jūlijs

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

2021. gada 13. – 15. augusts

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

2021. gada 20. – 22. augusts

Ir aizvadīta jau “Elpo dziļāk” trešā sezona. Mūsu komanda ir neizsakāmi pateicīga ikvienam šajā ceļā. Kopā esam sasnieguši tik daudz, tik daudz skaistu mirkļu piedzīvojuši. Lielā mīlestībā un pateicībā arī šī gada dalībniekiem, un dalībniekiem, kas brauc pie mums atkārtoti. Mums ir liels lepnums un gods jūs uzņemt un šo visu organizēt. Paldies no sirds, Elpo Dziļāk komanda.

. . . .

. . . .

. . . .

2020.gada retrīts

.

.

2020. gada 24. – 26. jūlijs

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

2020. gada 28. – 30. augusts

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

2020. gada 18. – 20. septembris

Esam aizvadījuši jau “Elpo dziļāk” sesto retrītu. Mūsu komanda aug ar katru retrītu un ir neizsakāmi pateicīga ikvienam šajā ceļā.
Šajās reizēs katru rītu cēlāmies 5:00, lai sveiktu sauli, turpinājām dienu ar grāmatu un nedaudz vēlāk devāmies uz kārtīgu treniņu, jogas nodarbībām, meditējām un gājām pārgājienā. Laiks mūs mēdza mazliet nobiedēt, bet pēc tam jau atkal lutināja un sniedza saulainas un mierpilnas dienas Melnsilā.

. . . .

. . . .

. . . .

Pirmais retrīts

2019. gada 28. – 30. jūnijs

Pirmais retrīts, mums kā organizatoriem, bija solis nezināmajā. Bija tik daudz jaunā, bet mums bija skaidrs mērķis un tas, ko cilvēkiem vēlamies sniegt.
Retrīts šajās dienās kopā pulcēja 20 cilvēkus, kas bija apņēmības pilni strādāt ar sevi un savu ķermeni. Mēs mācījāmies viens no otra un guvām neizmērojamu pieredzi, kas mums noderēja gan privātajās dzīvēs, gan turpmāko retrītu rīkošanā.
Atskatoties uz šīm trīs, saules piepildītajām, dienām, viennozīmīgi varam teikt, ka šī ir vieta, kas pulcē līdzīgi domājošus cilvēkus. Pārsteidzoši, cik ātri cilvēki spēj atvērt sevi pārmaiņām, izaugsmei, enerģijai, kuru viņi nesa viens otram. Vēl krietni pēc retrīta beigām, nepameta sajūta, ka esam pāris centimetrus virs zemes. Tas ir vieglums, kuru sniedz “Melnsils” un pozitīvi lādēti cilvēki.

“Šie retrīti nav tikai par dziļākas elpas veikšanu jūras krastā, ļaujot plaušās ieplūst jūras sāļā ūdens un saules staros sakarsēto priežu skuju smaržai. “Elpo dziļāk” ir par sevis iepazīšanu – sava iekšējā dabas, harmonijas un miera mīlošā bērna pamodināšanu. Trīs dienas, kuru laikā veikt izrāvienu no ikdienas steigas, nododoties rāmajam dabas laika ritējumam – celties un iet gulēt vienā ritmā ar sauli; praktizēt meditāciju un jogu; iepazīt līdzīgi domājošus cilvēkus; ļauties sociālo tīklu detoksam; palūkoties uz sevi, savu dzīvi un pasauli no cita skatu punkta.” /Lelde

Otrais retrīts

2019. gada 16. – 18. augusts

Vasaras nogalē, “Elpo dziļāk” komanda bija paplašinājusies, ieņemot tādu veidolu, kādu to redzam pašlaik un gatava atgriezties “Melnsilā”, kur pavadīt neaizmirstamas dienas kopā ar motivētiem, skaistiem un spēcīgiem cilvēkiem.
Šajā reizē apmeklētāju skaits bija krietni audzis. Laiks mūs atkal lutināja un sniedza trīs saules siltuma piepildītas, mierpilnas dienas jūras krastā, kuru laikā ne tikai spēcinājām ķermeni, bet arī restartējām prātu, atgriežoties pie savām saknēm un rodot mieru sevī.

“”Elpo dziļāk” tavās rokās ieliek instrumentus, kas palīdz mainīt līdzšinējo dzīves veidu un nostiprināt jauno, bet, vai tu tos izmantosi pēc retrīta beigām ir tikai un vienīgi tava izvēle. Pagājušajā vasarā apmeklēju abus “Elpo dziļāk” retrītus, kuri man uz pasauli lika paskatīties citādāk; izmainīja dzīves veidu, iegūstot sen neizjustu mieru un harmoniju; sniedza jaunas draudzības jeb palīdzēja atrast radniecīgas dvēseles, kuras manu ikdienu uzlabo vēl joprojām.”/Lelde