Kempings “Melnsils”

Par vietu

“Melnsils” ir ģimenes uzņēmums, kas Latvijas tūrisma tirgū darbojas jau 15 gadus. Brāļi, Māris un Andis Lagzdiņi, 2005. gadā nolēma, ka vēlas piedāvāt skaistu atpūtas vietu jūras krastā un dibināja uzņēmumu SIA “Melnsilkrasts”, kura nosaukums dzimis iedvesmojoties no skaistās vietas, kurā atpūtas bāze izvietota. “Melnsils” un katra naktsmītne tajā ir veidots balstoties uz vēsturiskiem notikumiem un senatnīgās jūras tautas stāstiem. Namiņi izvietoti pašā jūras krastā, Slīteres parka maliņā.

Uzņēmuma darbības sākumā naktsmītņu nebija, viesiem tika piedāvāta iespēja kempinga teritorijā apmesties ar teltīm vai treileriem. Laika gaitā, uzņēmuma īpašnieki ir demonstrējuši vēlmi apmeklētājiem sniegt viņu pieaugošajām prasībām pielāgotu pakalpojumu klāstu, reizē paturot prātā sākotnējo mērķi, sniegt neaizmirstamu pieredzi, nakšņojot ekskluzīvā vietā, jūras krastā, unikāla tipa naktsmītnēs. Melnsils ir vieta kuru iepazīt un iemīlēt. Te mājas sev rod katrs, kurš sajūt un novērtē dabas tuvumu un tās atjaunojošo spēku. Šajā vietā tiek cienīts klusums, miers un jūra, kas palīdz cilvēkiem apstāties un ieklausīties sevī.
Tūristiem šī atpūtas vieta asociējas galvenokārt ar “Mucu mājiņām”. Pirmās piecas no tām, gar jūras piekrasti tika izvietotas 2012. gadā. Pašlaik, piedāvāto naktsmītņu skaits ir pieaudzis līdz
trīsdesmit divām dažāda veida un ērtību līmeņa mītnēm, nodrošinot vairāk kā 150 guļvietu. Lai gan SIA “Melnsilkrasts” pamatdarbības veids ir naktsmītņu nodrošināšana, pateicoties lielajai tūristu atsaucībai, uzņēmums ir spējis papildināt piedāvājumu klāstu ar ēdināšanas un aktīvās atpūtas iespējām.

“Melnsils” ir vieta, kur baudīt mieru un klusumu pie pašas jūras. Vieta, kur būt tuvāk dabai un reizē arī tuvāk sev pašam. Aura, kas caurvij “Melnsilu” ir viegluma un labsirdības piepildīta. Aizverot acis var dzirdēt jūras šalkoņu un putnu dziesmas, kuras nāk no “Melnsilu” ieskaujošā Slīteres nacionālā parka. Te var nodoties nesteidzīgām pastaigām, baudot mieru, kuru sniedz daba un spēku, kuru cilvēks gūst apskaujot koku. Gaiss te ir piepildīts jūras sāļuma un priežu spēcinātās smaržas. Ar katru
jaunu gaisa malku, plaušās ieplūst enerģija un vieglums. Šeit iespējams paslēpties un aizbēgt no ikdienas burzmas. Nodoties sevis izzināšanai.

Mēs esam jūras tauta. Tās šalkoņa mūs sauc un liek atgriezties. Ik katrs ceļinieks “Melnsilu” atrod citādi, tāpat, katrs citādi gūst piepildījumu savam ķermenim un garam! Ir, kas mīl pastaigas, velobraucienus vai nūjošanas priekus ārpus pilsētas un atrod sevi Slīteres takās. Ir, kas jūt vēlmi sajust jūras sāļo ūdeni uz savas ādas un dodas piedzīvojumā ar laivām, kajakiem vai sup dēļiem, līdz lūpas paliek zilas un ir jāskrien pirtiņā vai jāsildās kublā. Vēl daži smaidu rod saules tuvumā, viņi ir gatavi naktis pavadīt hamokos, lai būtu pirmie, kas sveicina sauli no rīta!