Sarunu cikls: Kristalizācija – Brīvs no Serpenta

Šo savu pieredzes un zināšanu projektu es varētu nosaukt par savu jaunāko un svarīgāko informācijas kopumu līdz šim, kura galvenais uzdevums ir vesels un pašpietiekams Cilvēks. Kāpēc tas ir izveidots tieši tagad? Tāpēc, ka tieši tagad tas ir ļoti, ļoti svarīgi. Mēs katrs tagad ejam cauri īpašam periodam savās dzīves, kur iekšējie jautājumi sāk pacelties, nomirst vecais – notiek paškristalizācija. Bet ne visiem tas ir tā. Tu jau esi pamanījis acīmredzamo, ka sabiedrība, draugi, attiecības, ģimenes sāk dalīties divas upēs, kas ir pilnīgi normāli un tas mums māca atlaist, palaist un doties tālāk… Tavs dzīves stāsts vairs nav par citiem, bet tikai par Tevi. Tu esi Tavs galvenais projekts, kur tiek pārbaudītas Tavas vērtības, drosme, ticība Sirsapziņai, kur mostas iekšējais Mīlestības zvērs, lai varētu paņemt atpakaļ dzīvi savās rokās un sāktu savu dzīvi no jauna pakāpiena.
Es Tev piedāvāju divas savienotas daļas, kuras darbojas sinerģijā un viena bez otras nedod vālamo rezultātu. Garīgais un fizsikais iet vienēr roku rokā, nedalāmi – kā divi ķimiski elementi, kuri jāsavieno kopā. Ķermenis un Dvēsele, lai rastos Veselums.


Manā kontā, @arturapieredze Tu atradīsi sarunas un prakses, kas palīdzēs Tev izprast Dabas Veselumu Tevī, kas aicina sākt rīkoties un iedziļināties sevī, ieraudzīt to, kas jaatlaiž. Es zinu katru Tavu sāpīti, jo arī man tā ir sāpējis..mums katram. Dziedējot savus iekšējos aspektus, mainās mūsu uztvere un ikdienas izvēles.


Brīvs no Serpenta ir attīrīšanās metodoloģija, kur precīzi un smalki iedota informācija par visiem procesa aspektiem. Serpents ir centrālais parazīts, kurš neļauj ķermenim funkcionēt tā, kā Dabā tas ir paredzēts un piesārņo citas ķermeņa sistēmas un saindē cilvēka apziņu. Tā nav tikai bioloģiskās sistēmas attīrīšanas, bet savienots process ar iekšējo Kristalizāciju. Katrai serpenta daļai ir ārējais barotājs – parazīts mūsu ikdienā, kurš Tev būs jāpamana., kas kārdina, vilina un salauž cilvēka spēju būt brīvam.

Rekomendācija. Ja Tev ir otra pusīte, draugs, draudzene, vīrs vai sieva, tad iesaku šo procesu iet kopā, roku rokā- labprātīgi, bez piespiešanās… jo mainoties iekšējam stāvoklim, mainīsies vērtības uzskati, kas var izraisīt ar laiku plaisu… un ceļu dalīšanos. Pārim tiek iedotas divas piekļuves no vienas reģistrācijas…jo esat kā viens veselums… vai esat?

Visas sarunas ir saglabātas un pieejamas Tev jebkurā laikā. Ja Tev parādās kāds jautājums, tad Tu droši vari man jautāt. Sarunu cikls nav noslēdzies, bet turpinās, jo dodamies uz priekšu. Mana turpmākā darbība nākotnē arī būs ar tiem, kas seko sev un vēlas atgriezties mājās, pie Dabas un draudzēties!

Vai Tev to tiešām vajag? Padomā…
Enerģijas apmaiņa par ieeju – 150eiro.