Pasniedzēji

Sindija Teberniece

Māksla, Joga

Sindija ir jogas entuziaste un pasniedzēja, māksliniece, kas mīl un iedvesmo cilvēkus justies veselīgāk un laimīgāk. Viņa tic, ka joga ir labākais instruments sevis pilnveidošanai fiziski un garīgi, un tāpēc aicina ikvienu iepazīties ar jogu. Ikdienā Sindija nodarbojas ar mākslu, gan brīvajā laikā māca jogas pamatus Talsu skaistākajās vietās, un strādā kā jogas instruktore “MyEMS fitness online” platformā. Tiekamies uz paklājiņiem !

IG: @teberniece

Marta Ābele

Joga

Marta ikdienā ir juriste un datu aizsardzības speciāliste, kuras aizraušanās ir joga un veselīga dzīvesveida popularizēšana. Marta ikdienā strādā arī kā viena no instruktoriem online fitnesa platformā “MyEMS fitness online”, kurā pasniedz jogas nodarbības. Kopā ar Martu aizvadīsim jogas nodarbības dažādiem sagatavotības līmeņiem, runāsim par apzinātību un to, kā ieviest aktīvu dzīvesveidu saspringtā darba grafikā.

IG: @divas.abeles

Dāvis Ābele

Fiziskie treniņi, meditācija, lektors

Dāvis ir Taizemiešu boksa treneris, kurš ir pāriecināts, ka ikviens cilvēks var justies labāk, kā viņš jūtas šobrīd. Dāvis parūpēsies par fiziskiem treniņiem, dažādām lekcijām par uzturu un apzinātu dzīvi, kā arī parādīs mums dažādas meditācijas tehnikas.

IG: @divas.abeles

Viesturs Andriksons

Aktīvā atpūta, pārgājieni

Viesturs ir aizrautīgs dabas un aktīvās atpūtas cienītājs, kuru visbiežāk sastapsiet kustībā. Viesturs mīl doties garās meža ekspedīcijās un labprāt tur arī pārlaiž nakti. Viesturs mums parādīs skaistākās meža takas un kā kvalitatīvi pavadīt laiku ne tikai kempingā, bet arī uz ūdens.

IG: @viesturVēlies ar mums sadarboties?

Raksti mums e-pastu: elpodzilak@gmail.com