Pasniedzēji

ir mūsu “Elpo Dziļāk” kodols

Sindija Teberniece

Māksla, Joga

Sindija ir jogas entuziaste un pasniedzēja, māksliniece, kas mīl un iedvesmo cilvēkus justies veselīgāk un laimīgāk. Mīl dabu un ar plikām pēdām pļavā bradāties, kā arī kaut kur iekārt hamoku un kokā karāties zem tūkstošiem zvaigžņu, bieži sapņo ar atvērtām acīm. Viņa tic, ka joga ir labākais instruments sevis pilnveidošanai fiziski un garīgi, un tāpēc aicina ikvienu iepazīties ar jogu. Ikdienā Sindija nodarbojas ar mākslu, gan brīvajā laikā māca jogas pamatus Talsu skaistākajās vietās, un strādā kā jogas instruktore “MyEMS fitness online” platformā, kā arī darbojas savā “Buymeacoffee” jogas platformā. Jau 3 gadus organizē “Elpo Dziļāk” retrītus un iedvesmo ikvienu uz savu autentisko un unikālo Es. Lai katra diena ir kā piedzīvojums!

Marta Ābele

Joga

Marta ikdienā ir juriste un datu aizsardzības speciāliste, kuras aizraušanās ir joga un veselīga dzīvesveida popularizēšana. Marta ikdienā strādā arī kā viena no instruktoriem online fitnesa platformā “MyEMS fitness online”, kurā pasniedz jogas nodarbības un arī darbojas Facebook “Divas Ābeles” online treniņu grupā. 3 gadus organizē “Elpo Dziļāk” retrītus un kopā ar Martu aizvadīsim jogas nodarbības dažādiem sagatavotības līmeņiem, runāsim par apzinātību un to, kā ieviest aktīvu dzīvesveidu saspringtā darba grafikā.

IG: @divas.abeles

Dāvis Ābele

Fiziskie treniņi, meditācija, lektors

Dāvis ir Taizemiešu boksa treneris un fitnesa treneris “Myfitness” sporta klubā, kurš ir pāriecināts, ka ikviens cilvēks var justies labāk, kā viņš jūtas šobrīd. Dāvis un Marta kopā aktīvi darbojas viņu Instagram platformā un ir izveidojuši savu privātu online treniņu grupu Facebook, kur ir pieejami daudz un dažādi treniņi Dāvja pavadībā. Dāvis retrītā parūpēsies par fiziskiem treniņiem, dažādām lekcijām par uzturu un apzinātu dzīvi, kā arī parādīs mums dažādas meditācijas tehnikas.

IG: @divas.abeles

Viesturs Andriksons

Aktīvā atpūta, pārgājieni

Viesturs ir aizrautīgs dabas un aktīvās atpūtas cienītājs, kuru visbiežāk sastapsiet kustībā. Viesturs mīl doties garās meža ekspedīcijās un labprāt tur arī pārlaiž nakti. Viesturs Melnsilā ir atzīts vietējais un aizvada tur visas savas vasaras, pārzin katru stūrīti un zinās izstāstīt iespaidīgākās Melnsila leģendas. Viesturs mums parādīs skaistākās meža takas un kā kvalitatīvi pavadīt laiku ne tikai kempingā, bet arī uz ūdens.Komanda saka lielus, treknus paldies!

Kopā esam aizvadījuši brīnišķīgas 3 piepildītas vasaras un neizsakāmi pateicamies mūsu retrīta dalībniekiem par uzticēšanos, ļaušanos un drosmi doties sev pretī.

Sazinies ar mums e-pastā: elpodzilak@gmail.com